prevnext
Menu

Elektrikli Şömineler ve Faydaları

Elektrikli Şömineler ve Faydaları

Modern elektrikli şömine ısıtıcıları diğerlerinden daha yüksek bir sınıftır. Bu birinci sınıf elektrikli şömineler, yüksek kaliteli işçiliği zarif bir stille birleştirir. Duvara monte veya ankastre şömine olarak sunulan seri, çarpıcı görseller ve 3 boyutlu derinlik sağlar. Gelişmiş, dalgalı alev efektleri ve gerçekçi kütüklerden veya kristallerden oluşan derin bir yatak, seriye eşsiz bir gerçekçilik ve modern, temiz bir estetiklik kazandırır.

Elektrikli şömineler, büyüleyici efektlerden ve gerçekçi bir şöminenin ışıltısından çok daha fazlasını sunar. En son LED teknolojisi ile tasarlanan ve cazip yakıt yatağı seçenekleri sunan bu yenilikçi elektrikli şömine serisi, sizi geri tutmak için sadece hayal gücünüzle dekorunuza uyacak mükemmel ambiyansa karar vermenizi sağlar. Yeni bir  elektrikli şömine ile evinize bir şöminenin sıcaklığını ve konforunu ekleyin.

Neden Elektrikli Şömine Seçmelisiniz?

Sıkıcı, sahte veya yapışkan görünümlü elektrikli şöminelerin günleri geride kaldı. Günümüzün elektrikli şömineleri, odun veya gaza ihtiyaç duymadan gerçek bir ateşin sıcaklığını, konforunu ve ambiyansını sunar. Aşağıda, bir sonraki şömineniz için elektrik seçmek için altı neden bulunmaktadır.

1. Kolay Kurulum

Elektrikli şömineler havalandırma veya yanıcı olan malzemeler gerektirmez, bu da onları uygun maliyetli ve kurulumu kolay hale getirir. Gerekli olan tek şey bazı basit ahşap çerçeveler (yerleşik modeller için) veya duvar saplamaları (duvara monte stil için). Şömine, mevcut bir prize takılabilir veya her şöminede bulunan sabit kablolu kit ile sabit kablolanabilir.

Elektrikli şömine montajı, bazı basit ahşap çerçeveler ve bazı kaplama malzemeleri gerektirir, havalandırmaya, dış havalandırma kapaklarına veya gaz hatlarına gerek yoktur. Elektrikli şöminenin basit ve kolay montajı, onları şehir evleri için ideal kılar.

Geleneksel havalandırmasız şömineler birçok güvenlik riski sunar; Bununla birlikte, Elektrikli şömineler, yanma ve emisyon olmadığı için piyasada bulunan tek gerçekten güvenli havalandırmasız şöminelerdir.

2. Ankastre ve Körfez Tarzı Şömineler

Ankastre Elektrikli Şömineler duvara Monte 3 taraflı elektrikli şömineler arasında seçim yapmak istediğiniz görünümü yaratın.

Doğrusal Ankastre Elektrikli Şömineler

Hemen hemen her alanda çarpıcı bir tek taraflı elektrikli şömine oluşturmak için tasarlanmış temiz, modern çizgilere sahiptir. Bu yerleşik şöminelerin çevresini inşa etmek için bazı inşaatlar gereklidir.

Köşe Ankastre Elektrikli Şömineler

Çarpıcı iki taraflı bir elektrikli şömine oluşturmak için tasarlanmış geçici ve modern bir tasarımdır. Yatak odaları, oturma odaları ve odalar arasında geçiş vurgusu olarak idealdir. Bu yerleşik şöminelerin çevresini inşa etmek için bazı inşaatlar gereklidir.

Duvara Monte Bay Tarzı Elektrikli Şömineler

Bir alanı hızlı bir şekilde dönüştürmek için tasarlanmış çarpıcı üç taraflı bir bölme şöminesidir. Kenar kaplama malzemeleri bu şömine için gereklidir. Basit ve hızlı bir şömine kurulumu için mevcut surround kiti seçin.

3. Sıfır Boşluk

Elektrikli şömine serisi ile sıfır boşluk kısıtlaması yaşayın. Sıfır boşluk, şöminenin yanıcı malzemelere olan boşluğunu ifade eder. Tipik olarak, bu bir şöminenin ahşap, alçıpan, duvar kağıdı vb. Malzemelere olabileceği minimum mesafedir. Elektrikli şömineler sıfır boşluklu şömineler olarak kabul edilir, çünkü bu malzemeler için derecelendirilmiş dahili bir elektrikli ısıtıcıdan ısı üretirler. Buna karşılık, odun yanan bir şöminenin hasar görmesini veya potansiyel yangın riskini önlemek için ahşap çerçeveye veya alçıpanlara minimum mesafeyi gözlemlemesi gerekir.

Sıfır boşluklu elektrikli şömineler, şömineyi ahşap ve duvar kağıdı da dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir malzemede, renk değişikliği, deformasyon veya yangın riski konusunda endişelenmeden doğrudan şöminenin kenarına kadar bitirmenizi sağlar. Elektrikli şömine serisi modern doğrusal sıfır boşluklu elektrikli şömineler ile hayallerinizdeki tasarım şömineyi yaratabilirsiniz.

4. Gerçekçi Derinlik ve Alevler

Gerçekçi bir elektrikli şöminenin anahtarı LED sisteminde ve ocağın derinliğinde yatmaktadır. Elektrikli bir şöminenin derinliği, otantik bir şömine görünümü ve hissi yaratmanın en kritik yönlerinden biridir. Piyasaya sürülen ilk elektrikli şömineler TV benzeri profillerle çok inceydi. Bu ince elektrikli şömineler zayıf, açıkça sahte alev efektleri üretti. Bunun yerine, modern elektrikli şömineler, gerçek şeyden neredeyse ayırt edilemeyen alevler yaratmak için derinliğe ve gelişmiş LED teknolojisine güveniyor!

Seri, gerçekçi bir yangın ekranı oluşturmak için tüm serisinde neredeyse 11” derinliğe sahiptir. Gerçek bir şöminenin görünümünü ve hissini yaratmak için kristaller, kütükler ve çakıl taşları da dahil olmak üzere tamamen özelleştirilebilir bir yakıt yatağı seçenekleri Seti ile eşleştirin!

Alev resmini tamamlamak için, çarpıcı ve hiper gerçekçi alev efektleri oluşturmak için gelişmiş ve sürükleyici Chromalight LED teknolojisini kullanır. 39’dan fazla farklı aydınlatma kombinasyonu ile bazı seriler, ambiyans yaratma ve havayı her zaman, gündüz veya gece ayarlama esnekliği sağlar. Üç canlı alev renginden birini on üç parlayan kor ışık rengiyle birleştirerek görünümünüzü seçebilirsiniz. Alev aydınlatması, yukarı aydınlatma ve aşağı aydınlatmanın sürükleyici kombinasyonu, odun veya gaza ihtiyaç duymadan ateşin konforunu ve ambiyansını vermek için gerçekçi 3 boyutlu alevler üretir!

5. Herşey dahildir

Hemen hemen tüm diğer şöminelerin aksine, modern elektrikli şömineler serisi tüm ortamları doğrudan kutuya içerir. Buna küçük ve büyük kristaller, kütükler ve taşlar dahildir. Birim fiyatın üstünde ek aksesuarlar için ödeme yapmak zorunda kalmayarak tasarruf edersiniz ve birkaç yıl içinde şöminenizin görünümünü güncellemek istiyorsanız, şöminenizi hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilir ve tamamen yeni bir görünüm ve his yaratabilirsiniz.

6. Kontrol edilebilir ısı

Elektrikli şömineler ile ısı isteğe bağlıdır, böylece yıl boyunca elektrikli şöminenizin güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir uzaktan kumanda ile ısı açılıp kapatılabilir. Sıcaklığı korumak için manuel olarak ayarlayın veya birlikte verilen termostatik uzaktan kumandayı kullanın. Elektrikli şömine ile sıcaklığın gücü sizin elinizde! Büyüleyici ışık ekranlarını ekleyin ve kendinizi yeni elektrikli şöminenizin önünde  kıvrılırken bulacaksınız.

Ankara Şömine

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Şömine, Şömine Ankara